Milanezi s Balkana
Galijani: Montela je novi početak Milana

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.ph...id=1149350

Jel' broji neko koji nam je ovo po redu "novi pocetak"? Big Grin
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Mi od prve sezone sa "panchinom di merda" svako ljeto počinjemo na novo
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Vidim "sjajni" Ljajic je opet u igri. Odbio Torino ,normalno ,jer zna da ce ga Galijani dovesti u Milan Big Grin
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Pa bolan šampion evo dogovorili smo sve s kinezima, od četvrtka nas oni preuzimaju i stiže 150 miliona za ovaj transfer mercato. Znači počinje novo ludo dovođenje škart igrača i novi način kako da bacimo 150 miliona kroz prozor. Jer sumnjam da će se potrošiti kako treba. Imbecili su to
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
Pametan bi te pare iskoristio da dovede 4 kvalitetna igraca, dva nazad dva u sredini i da ih nakalemi na ovo nesto dobrih sto imamo i za prvu sezonu da odradi solidan posao.
Ne bi me cudilo da Galijani resi da "baci bombu" u vidu dovodjenja "superzvezde" na navijace i pukne 50-60 miliona na Iguaina. I onda bi ga tacno trebalo utuci cekicem.
Avaiting for arrival of exorcist into our boardroom.
Reply
Benatia će u Juve za 18 miliona, jbt sića a mi ni da beknemo.
Devilcool
Reply
Ko je ono spominjao da neće biti ništa od prodaje kluba? Hahahaha svaka čast!!!
Eno opet pomaknuti termin. To je to. Nećemo ni uopće prodati klub, bit će kao i sa Bee, pričati će se ovo ono i onda u septembru ipak ostajemo u rukama pedofila. Hahahaha koje su ono mucke za nevjerovat.
Benatiu sam spomenuo u maju da ga moramo dovest i za male pare i stim riješit odbranu, ali to su debili koji će ponuditi milijonski ugovor nekom 33 godišnjaku i tako opet uništiti odbranu. A evo i Falcao je slobodan, taman su mogli pobuditi njemu neki 10 mil godišnje da nas obraduju
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
(07-02-2016, 08:21 AM)ensar7 Wrote: Ko je ono spominjao da neće biti ništa od prodaje kluba? Hahahaha svaka čast!!!
Eno opet pomaknuti termin. To je to. Nećemo ni uopće prodati klub, bit će kao i sa Bee, pričati će se ovo ono i onda u septembru ipak ostajemo u rukama pedofila. Hahahaha koje su ono mucke za nevjerovat.
Benatiu sam spomenuo u maju da ga moramo dovest i za male pare i stim riješit odbranu, ali to su debili koji će ponuditi milijonski ugovor nekom 33 godišnjaku i tako opet uništiti odbranu. A evo i Falcao je slobodan, taman su mogli pobuditi njemu neki 10 mil godišnje da nas obraduju

Po čovječe božiji, Berlusconi je bolestan prije 3-4 dana je izašao sa intezivne tek.. praktički bio je na aparatima do prije nekoliko.. Šta vam je ljudi, kakva je to zloba u vama.. Ako iko daje informacije o prodaji to su bezvrijedni dioničari Fininvesta.
Molite boga da Berlusconi još poživi i da bude u mogućnosti prodati klub, jer ako ga njegova djeca budu prodavala...
Reply
Pa bolan Tiziano zar neshvatas da je to tamo pranje para? Pa odakle Gallijaniu dopust da kupuje onakav škart od igrača? To su bolan ogromni marifetluci sa procentima i pranje para preko neki Cagliaria i Perugie i Genove. Sto znaci da ako dođu aziati sve to će izaći na vidjelo, jer ne možemi niko objasnit onakvu debilnu politiku.
Odricem se sina preko novina bude li navijac Juventusa !!!
Reply
(07-02-2016, 12:38 PM)ensar7 Wrote: Pa bolan Tiziano zar neshvatas da je to tamo pranje para? Pa odakle Gallijaniu dopust da kupuje onakav škart od igrača? To su bolan ogromni marifetluci sa procentima i pranje para preko neki Cagliaria i Perugie i Genove. Sto znaci da ako dođu aziati sve to će izaći na vidjelo, jer ne možemi niko objasnit onakvu debilnu politiku.

Ako je tebi pranje para kupovina Lapadule u 3 rate do 01.07.2019. godine po 3 miliona, onda frende imas veliki problem.  Svaki klub mora imati novce na računu prije početka mercata jer nikako drugačije ne može pravdati troškove pare ne padaju sneba. Pranje para ti je malo glup naziv, da li uopće znaš šta je to.. Šta bi rekao novoj otkupnoj klauzuli Neymara od 280 miliona koja će uvjeren sam biti aktivirana iduće godine.
Reply